1. Знайдіть перші чотири членигеометричної прогресії (bn),Якщо b1 = -2, q = -3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Паромова Зарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

b1= -2

q= -3

bn- член геометричної прогресії знаходим по формулі

bn=b1*q^(n-1)

b2 = b₁*q=-2*(-3)= 6

b3 = b₁*q^2= -2*(-3)^2= - 18

b4 = b₁*q^3= -2*(-3)^3 = 54

b5 = b₁*q^4= -2*(-3)^4= - 162