Добуток другого та четвертого членів геометричної прогресії дорівнює 36. Усі члени цієї прогресії є

додатними. 1. Визначте третій член цієї прогресії. 2. Визначте перший член цієї прогресії, якщо він удвічі більший за другий її член.

Ответы на вопрос

Отвечает Крупская Надежда.

Відповідь:1)6 2)24

Покрокове пояснення:

1)

b_{3} ^{2} =b_{4} *b_{2}\\b_{3}=\sqrt{b_{4} *b_{2}} \\b_{3}=6

2)

b_{1} =2b_{2}\\b_{2}=2b_{3}\\b_{1}=4b_{3}\\b_{1}=4*6=24