Андрійко з'їв 8 цукерок. Павлик з'їв на 25% більше ніж Андрійко.Скільки цукерок з'їв Павлик?​


Ответы на вопрос

Отвечает Корецкая Ольга.

Ответ:

10 конфет.

Пошаговое объяснение:

Дано:

А=8

П=8+0,25%

0,25% от 8 = 8/100*25=2, значит Павлик съел 8+2=10 конфет.