Знайдіть прискорення в момент, коли швидкість рівна 0, якщо 1/3*t^3+2t^2-5t (м)


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Александра.

Ответ:

Швидкість V(t)=dS/dt = t²+4t-5

t²+4t-5=0

(t+2)²-9=0

(t+5)(t-1)=0, але час t > 0 завжди, так що t=1

Прискорення a = dV/dt=2t+4, a(1)=6 м/сек²

Пошаговое объяснение: