А) Запиши, яка швидкість руху: о їжака, якщо за 1 хв він пройшов 120 м;• равлика, якщо за 3 хв

він проповз 18 м;собаки, якщо він за 2 хв подолав 720 м.б) У скільки разів швидкість равлика менша за швидкість їжака? З швидкість собаки? На скільки метрів за годину швидкість собак більша за швидкість їжака? Розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Инна.

Ответ:

ёж - 120 м/мин

улитка 18 м/3 мин=6 м/мин

собака 720/2 мин=360 м/мин

б)120:6=20

скорость улитки в 20 раз меньше скорости ежа

360-120=240 м/мин= (240*60)м/час=14400 м/ч

скорость собак больше скорости ежа на 14400 м/ч

Отвечает Васькина Влада.

Пошаговое объяснение:

а)

1. 1хв=60с

120:60=2м/с

2. 3хв= 180с

18:180=0,1м/с

3. 2хв=120с

720:120=6м/с