Дмитрик з'їв третину цукерок , що були в коробці . І ще 4 цукерки . Після цього в коробці

залишилося 12 цукерок . Скільки цукерок було в коробці спочатку ? Помогите пожалуйста, заранее спасибо❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Асмик.

Ответ:

третина - 1/3 і ще +4 цукерки. нехай всього - х. тоді, так як від усього віднімались цукерки, то до решти додамо 4 цукерки, вийшло 16. і ще залишилась третина - х/3=16. х=16*3=48

Пошаговое объяснение: