1)Щоб заправити моторний човен, витратили 8% бензину, який був у бочці. Скільки бензину було у

бочці, якщо витратили 24 л бензину ? 2) У коробці лежали цукерки. Спочатку взяли 50% цукерок, а потім - 50% решти. Після цьогов коробці залишилося 10 цукерок. Скільки цукерок було в коробці спочатку?ПОМОГИТЕ ПЖ ПЖ ПЖ ПЖ!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокофьева Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)24÷8=3л один процент бензина

 3×100=300л бензина в бочке

2)10×2=20конф- половина конфет

20×2=40конф - все конфеты

Отв:1)300л;2)40конф