з бочки с бензином спочатку відлили одинадцять вісімнадцятих всього бензину що там був потім дві

сьомих решта і після цього в бочці залишилося 20 л бензину скільки літрів бензину було в бочці спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаров Влад.

Ответ:72л

Пошаговое объяснение:

18/18-11/18=7/18

7/18×2/7=1/9

7/18- 1/9=5/18

20÷5/18=20×18÷5=72л