У бочці було 27 літрів води спочатку в бочку долили третину тієї кількості води що була а потім

відлили третю частину всієї води скільки літрів води залишилося в бочці

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
27:3=9(л)-долили в бочку
27+9=36(л)-стало в бочке
36:3=12(л) осталось в бочке