Сучасний реактивний літак розвиває швидкість до 1200км/год. Яку відстань він пролетить за 3год 3хв?

Відповідь дайте у км. СРОЧНО!! пжж!! Я на кр!!

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Дима.

Ответ:

3636км

Объяснение:

12км в хвилину

1200*3=3600

12*3=36

3600+36=3636