для дитячих подарунків використали 28кг цукерок "зайчік" ,цукерок Пташка- на 13бильше, ніж цукерок

"зайчик",а цукерок корівка- на 12кг менше, ніж цукерок Пташка. про що дизнаєшся за виразами?28+13=41 28+(28+13)=69 (28+13)-12=29

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.

Ответ:

28+13=41 кг всього було цукерок Пташка

28+(28+13)=69кг всього разом було цукерок Зайчик і цукерок Пташка

(28+13)-12=29кг всього було цукерок Корівка

Пошаговое объяснение: