ДОПОМОЖІТЬ........... В першій коробці було в два рази більше подарунків, ніж в другій. Коли з

першої коробки забрали 12 подарунків, а в другу додали 6 подарунків, подарунків в обох коробках стало порівну. Яка кількість подарунків була в першій коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Ульяна.

Ответ:

Перша - 18 подарунків

Друге - 36 подарунків

Пошаговое объяснение:

Перша - 2х

Друга - х

2х-12=х+6

2х-х=6+12

х=18 друга

2х=2•18=36 друга

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”