У понеділок у шкільній їдальні використали 4,2 кг борошна, що на 3,25 кг менше, ніж у вівторок.

Скільки кілограмів борошна використали за 2 дні? У понеділок у шкільній їдальні використали 4,2 кг борошна, що на 3,25 кг менше, ніж у вівторок. У середу було використано на 1,8 кг борошна більше, ніж у понеділок і вівторок разом. Скільки кілограмів борошна використали за 3 дні?Будь ласка прошу допоможіть​Даю 5 ✨

Ответы на вопрос

Отвечает Пунцуль Пётр.

Ответ:

11,65;  13,45

Пошаговое объяснение:

4,2+3,25= 7,45 кг

7,45+4,2= 11,65 кг за два дня

11,65+1,8= 13,45 кг за три дня