У понеділок у шкільній їдальні використали 4,2 кг борошна, що на 3,25 кг менше, ніж у вівторок. У

середу було використано на 1,8 кг борошна більше, ніж у понеділок з кородким записом будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Огородова Юлия.

Ответ:

1) 4,2 + 3,25 = 7,45 (кг)

2) 4,2 + 7,45 + 1,8 = 13,45

Пошаговое объяснение: