На участь в онлайн- виставці "Золотавий вересень" у понеділок зареєструвалося 137 учасників, у

вівторок-у 3 рази більше, ніж у понеділок, а в середу-на 262 учасники менше, ніж у понеділок вівторок разом. Скільки учасників зареєструвалося на участь в онлайн-виставці у середу?

Ответы на вопрос

Отвечает Zaharova Vladlena.
1)137*3=411(уч)-зареєструвалось у вівторок
2)137+411=548(уч)-разом у понеділок і вівторок
3)548-262=286(уч)-зареєструвалось у середу
Отвечает Локшина Дарья.

ответ 152

Пошаговое объяснение:

мы сначала умножаем 137на3 а потом ято вышло отнимаем 262