у понеділок на книжковому ярмарку продали 78 книжок у вівторок на 14 книжок більше ніж у понеділок

а в середу на 9 книжок менше ніж у вівторок Скільки книжок продали на ярмарку у середу​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Игорь.

Ответ:

у вівторок 78+14=92 книги

в середу 92-9=83 книги

Отвечает Подорожная Лиза.

Ответ:

1) 78+14=92(кн) у вівторок

2)92-9=83(кн) у середу

в:83