У понеділок турист пройшов 27,5 км, у вівторок на 1,3 км більше, ніж у понеділок, в середу - в 1,2

р менше ніж у вівторок. Яку загальну відстань пройшов турист? 3. Розв'яжи рівняння: Допоможіть дам 50 звьозд

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Максим.

Ответ:

......................


Отвечает Акулов Сергей.
У вівторок турист пройшов:
27,5 + 1,3 = 28,8 км.
В середу турист пройшов:
28,8 - 1,2 = 27,6 км.
Загальна відстань:
27,5 + 28,8 + 27,6 = 83,9 км.