У першій коробці було в 4 рази більше цукерок ніж у другій. Після того як з першої

коробки переклали в другу 8 цукерок , виявилося, що кількість цукерок в другій коробці становить 160% того, що залишилося в першій .Скільки цукерок було в кожній коробці  спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.
В первой коробке было в 4 раза больше конфет чем во второй. После того как с первой коробки перевели во вторую 8 конфет, оказалось, что количество конфет во второй коробке составляет 160% того, что осталось в первой. Сколько конфет было в каждой коробке сначала?
х-во 2й
4х- в первой

1,6(4х-8)=х+8
6,4х-12,8=х+8
6,4х-х=8+12,8
5,4х=20,8
х=20,8/5,4=208/54=104/27=3 23/27
у=104/27*4=312/27=11 15/27