МОЖЕТЕ ПОМОЧ! Мені ДУЖЕ СРОЧНО У першій коробці було в 2 рази більше цукерок ніж в другій, після

того як з першої коробки переклали в другу коробку 2 цукерки у першій коробці залишилося 150% кількості цукерок яка стала у 2 коробці.Скільки цукерок було в кожній коробці спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Сонечка.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

                 Було       стало     залишилося

1 коробка     2х        2х - 2  і це=    1,5(х+2)       150% = 1,5

2 коробка     х           х+2  

2х - 2 = 1,5(х+2)

2х-2 = 1,5х + 3

2х - 1,5х = 3+2

0,5х = 5

х = 5: 0,5=50:5

х = 10(цукерок) - було у 2й коробці

2*10 = 20(цукерок) - у 1й коробці