У першій коробці було у 3 рази менше цукерок, ніж у другій. Після того, як з другої коробки

переклали у першу 16 цукерок, у першій стало 140% кількості цукерок, яка залишилась у другій коробці. Скільки цукерок було у кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатущенко Алина.

Ответ:

12 и 36

Пошаговое объяснение:

пусть х -число конфет в 1 коробке

3х - во 2 коробке

140% это коэффициент равных 1.4

составим уравнение

1.4(3х-16)= х+16

4.2х - 22.4 = х+16

3.2х =38.4

х =12 (первая коробка)

12*3=36 (вторая)