Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 57,2 км/год і 7 год зі швидкістю 52,6 км/год. Яка середня

швидкість руху автомобіля?(запишіть повне розвязання)

Ответы на вопрос

Отвечает Короткова Аня.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

57,2* 3=171,6 км

52,6*7=368,2 км

3+7= 10 год

368,2+171,6=539,8 км

539,8:10= 53,98 (км/ч)

Отвечает Гарбина Максим.

Ответ:

53,98 км/год

Пошаговое объяснение:

57,2 × 3 = 171,6

52,6 × 7 = 368,2

(171,6 + 368,2) ÷ 10 = 53,98