За 2 дні учні зібрали з пришкільної ділянки 144 кг моркви. Першого дня зібрали 7 кошиків, а

другого- 5 таких самих кошиків.Скільки кілограмів моркви зібрали учні кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Дударова Николь.

Ответ:

1 дня зібрали 84 кг моркви

2 дня зібрали 60 кг моркви

Пошаговое объяснение:

кошикі взібрали 1дня - 7

кошикі взібрали 1дня - 5

зібрали моркви - 144 кг

1) 7+5=12- кошикі взібрали

2) 144:12=12 (кг) - в одному кошику

3) 7*12=84  (кг) - зібрали моркви 1 дня

4) 5*12=60  (кг) - зібрали моркви 2 дня