Поможіть срочно надо Троє робітники виготовили партію деталей. Перший і другий робітники

виготовили відповідно 30% і 40% усіх деталей, а третій на 8 менше ніж другий. Скільки всього деталей виготовили робітники?

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Меруерт.

Відповідь:

24

Пошаговое объяснение:

x=0.3x+0.4x+0.4x-8

x=1.1x-8

x-1.1x=-8

-0.1x=-8

x=-8/(-0.1)

x=80 заказ

80*0,4-8=24