Із пришкільної ділянки зібрали 4 мішки моркви, по 50 кг у кожному, і 3 таких самих мішки цибулі.

Скільки всього кілограмів овочів зібрали з пришкільної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожахметов Елдар.

Ответ:

З пришкільної ділянки зібрали:

- 4 мішки моркви по 50 кг кожен: 4 мішки × 50 кг/мішок = 200 кг моркви

- 3 мішки цибулі по 50 кг кожен: 3 мішки × 50 кг/мішок = 150 кг цибулі

Загальною вагою овочів, зібраних з пришкільної ділянки, є сума моркви та цибулі:

200 кг (морква) + 150 кг (цибуля) = 350 кг овочів.

Отже, з пришкільної ділянки зібрали 350 кілограмів овочів.

Отвечает Бурмистрова Арина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:З пришкільної ділянки зібрали:

- 4 мішки моркви по 50 кг кожен = 4 * 50 = 200 кг моркви

- 3 мішки цибулі по 50 кг кожен = 3 * 50 = 150 кг цибулі

Всього кілограмів овочів зібрали: 200 кг моркви + 150 кг цибулі = 350 кг овочів.