з однієї ділянки зібрали 42 мішки цибулі,а з другої 29. з другої ділянки зібрали на 715 кг цибулі

менше,ніж з першої.скільки кілограмів цибулі зібрали з кожної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ярик.

1)42-29=13мешков лука-разница.

2)715:13=55кг лука-в одном мешке.

3)42*55=2310кг лука-собрали с одного участка.

4)29*55=1595кг лука-собрали со второго участка.

Отвечает Зубко Софія.

1) 42- 29 = 13 мешков разница

2) 715 : 13 =55 кг в 1 мешке

3) 42х 55 = 2310 кг с 1 участка

4) 29 х 55 = 1595 кг со 2 участка