Допоможіть зробити задачу будь ласка, З першого поля зібрали 3 мішки моркви а з другого 8 таких

самих мішків.З другого поля зібрали на 150 кг більше.Скільки кілограмів моркви зібрали з кожного поля окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Перепечаенко Анюта.

1)8-3=5(м)-на більше мішків на 2 полі ніж на 2

2)150÷5=30(кг)-в 1 мішку

3)3×30=90(кг)-з 1 поля

4)8×30=240(кг)-з 2 поля