4. За 3 дні зібрали 900 кг моркви. Першого дня зібрали третину всієї моркви, другого дня зібрали

110 кг моркви, а третього дня зібрали решту. Скільки кілограмів моркви зібрали третього дня? *

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.
Решение:
1)900:3*1=300(кг)-собрали в первый день
2)900-300=600(кг)-осталось несобрано после 1 дня
3)600-110=490(кг)-собрали на третий день
Ответ:490 кг морковки собрали в третий день.
Только на украинский сама переведешь,ок?