Напишіть систему, яку ви склали до задачі та вкажіть відповідь до задачі. За 2 кг цукерок першого

виду і 3 кг цукерок другого виду заплатили разом 189 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок кожного виду, якщо 1 кг цукерок першого виду коштує на 17 грн дорожче, ніж 1 кг цукерок другого виду - / 2 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Myronova Ekaterina.

Відповідь:48грн,31грн


Отвечает Пономарев Макс.

Ответ:

2х + 3у = 189

у+17=х.

(это система) Теперь решим методом постановки. Х=у+17 , значит 2(у+17)+3у=189 , 2у+34+3у=189 , 5у+34=189. 5у=155 ; у=31.

следовательно х= 48 .

Пошаговое объяснение: