Пж помогите срочно дам 35 балов Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,3 години, а

автобус — за 2,2 години. Визнач швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 36 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Анохин Серёжа.

Ответ:

52 км/год,  88 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автобуса х км/год, тоді швидкість автомобіля

х+36 км/год.

Маємо рівняння:

1,3(х+36)=2,2х

1,3х+46,8=2,2х

0,9х=46,8

х=52

Швидкість автобуса 52 км/год, швидкість автомобіля 52+36=88 км/год