Відстань між пунктами А і В автомобіль проїхав за 1,9 години, а автобус – за 2.5 години. Знайди

швидкість кожної машини, Якщо автомобіль рухався на 24 км / год Швидше, ніж автобус. Відповідь: 1. Швидкість автобуса - км / год 2. Швидкість автомобіля км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Балахонова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

125 км/год - автомобіль

95 км/год - автобус

Пошаговое объяснение:

Автобус - х

Автомобіль - х+30

2,5•х=1,9(х+30)

2,5х=1,9х+57

2,5х-1,9х=57

0,6х=57

х=57:0,6

х=95 км/год - автобус

х+30=95+30=125 км/год - автомобіль