ПЖ СКОРЕЕ ДАЮ 59 БАЛЛОВ! Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,5 години, а автобус —

за 2,4 години. Визнач швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 36 км/год швидше, ніж автобус. Відповідь: 1. Швидкість автобуса — км/год. 2. Швидкість автомобіля — км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышкин Степан.

Ответ:

1. Швидкість автобуса — 96 км/год;

2. Швидкість автомобіля — 60 км/год.

Пошаговое объяснение:

1,5*(х+36)=х*2,4

1,5х+54=2,4х

1,5х+54-2,4х=0

1,5х-2,4х=-54

-0,9х=-54

х=54/0,9

х=60

1,5*(60+36)=60*2,4

1,5*96=70*2,4

144=144

1. Швидкість автобуса — 96 км/год;

2. Швидкість автомобіля — 60 км/год.

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!