Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,2 години, а автобус — за 2,1 години. Визнач

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 33 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Рогова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,1*(x - 33) = 1,2x

2,1x - 69,3 = 1,2x

2,1x - 1,2x = 69,3

0,9x = 69,3

x = 69,3 : 0,9

x = 77км/ч скорость автомобиля

77 - 33 = 44км/ч скорость автобуса

Отвечает Шеина Ксения.
2,1*(x - 33) = 1,2x
2.1x - 69.3=1.2x
2,1x - 1,2x = 69,3
0.9x = 69.3
x= 69,3: 0,9
× = 77км/ч скорость автомобиля
77 - 33 = 44км/ч скорость автобуса