СРОЧНО! ДАМ 40 БАЛОВ! Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,3 години, а автобус —

за 2,2 години. Визнач швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 36 км/год швидше, ніж автобус.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Севелина.

Ответ:

52 км/ч; 88 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость автобуса = х км/ч

Скорость машины = х + 36 км/ч

1,3 * (х + 36) = 2,2 * х

1,3х + 46,8 = 2,2х

1,3х - 2,2х = - 46,8

-0,9х = -46,8

х = -46,8 : (-0,9)

х = 52

Скорость автобуса = (х) = 52 км/ч

Скорость машины = (х + 36) = 52 + 36 = 88 км/ч

Проверка:

1,3 * 88 = 2,2 * 52

114,4 = 114,4