Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,2 години, а автобус — за 2,1 години. Знайди

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 36 км/год швидше, ніж автобус. Відповідь: 1. Швидкість автобуса — ,,, км/год. 2. Швидкість автомобіля — ,,, км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Регина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость автобуса, км/ч.

1,5(x+33)=2,4x

1,5x+49,5=2,4x

2,4x-1,5x=49,5

x=495/9=55 км/ч - скорость автобуса.

Скорость автомобиля:

55+33=88 км/ч

Ответ:

1. Скорость автобуса - 55 км/ч.

2. Скорость автомобиля - 88 км/ч.

всегда пожалуйста