(ПОМОГИТЕЕЕ) ПрОшУ Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,3 години, а автобус — за

2,2 години. Визнач швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 36 км/год швидше, ніж автобус. яка швидкість автобуса?яка швидкість автомобіля?если не трудно обьяснитееееесли найти на моём акке там такой же вопрос только даю 40 балов что ли

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Азамат.

Ответ:

Швидкість автомобіля 68.4км/год

Швидкість автобуса 32.4км/год  

Пошаговое решение:

1.  2.2-1.3=0.9 різниця в часі

2. 0.9*36=32.4км/год швидкість автобуса

3.32.4+36=68.4км/год швидкість автомобіля