Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,9 години, а автобус — за 2,5 години. Визнач

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 24 км/год швидше, ніж автобус. Відповідь: 1. Швидкість автобуса — км/год. 2. Швидкість автомобіля — км/год. ХЕЛП

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Федор.

Ответ:

х+30=95+30=125 км/год автомобiль