До їдальні привезли 600 кг картоплі. Першого тижня використали третину всієї картоплі, другого - на

100 кг більше, а третього шту. Скільки кілограмів картоплі використали третього тижня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Анастасия.

Ответ:

у перший тж 200кг

у другий тж 300кг

у третій тж 100кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Galiakhmetova Nazliya.

Ответ:1. 5/10 - 3/10 = 2/10 = 1/5 (всего картофеля) - разница между картофелем, проданным после обеда и до обеда.

2. 600 : 5 = 120(кг)

Пошаговое объяснение: