У їдальні було 800 кг картоплі. Першого дня витратили 1/4 всієї картоплі, другого дня - на 120 кг

більше, ніж першого, а третього дня - решту картоплі. Скільки кілограмів картоплі витратили третього дня? (Задача на 4 дії.)

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцева Ксения.
1. 800:4=200 (кг)- потратили в первый день
2.200+120+=320 (кг) - потратили во второй день
3.200+320=520 (кг)- потратили в 1-й и 2-й дни
4.800-520=280(кг) - потратили в 3-й день