Әділет бірінші және екінші күні 172 есеп, екінші және үшінші күні 152 есеп, үшінші және төртінші

күні 136 есеп шығарды. Егер Әділет төртінші күні 72 есеп шығарса, онда бірінші күні неше есеп шығарды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.

Ответ:

136-72=64

152-64=88

172-88=84

84 ответ