Мәтін теруші бірінші күні 48 бет қолжазба, ал екінші күні біріншіге қарағанда 12 бет артық терді.

Барлық жұмысқа2 күнде 9 сағат жұмсады. Мәтін терушінің жұмысөнімділігі өзгермесе, ол әр күнде неше сағат жұмысістеген?бірінші күні 6 сағат, екінші күні 7 сағатбірінші күні 4 сағат, екінші күні 5 сағатбірінші күні 5 сағат, екінші күні 6 сағат- Арткав Тексеру​

Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(48+(48+12))/9=(48+60)/9=108/9=12 стр/ч - производительность машинистки.

48/12=4 ч - время работы в 1-й день.

60/12=5 ч - время работы во 2-й день.