Бірінші трактор 9 сағат екіншісі 7 сағат жер жыртты . сағат сайын жұмсалу нормасы бірдей болғанда

бірінші трактор жанармайды екіншіден 14 л артық жұмсады . Әр трактор бір сағатта қанша жанармай жұмсады ? Әр трактор барлығы қанша жанармай жұмсады ? Екі трактор барлығы қанша жанармай жұмсады?---

Ответы на вопрос

Отвечает Рей Вика.
9-7=2 14:2=7 7×9=63. 7×7=49 63+49=112
Ж:1-63л. 2-49л. Барлыгы-112л жанармай жумсады