Есепти Тимди тасилмен шыгарындар. Қалада трамвайлар жүретін төрт жол бар.Бірінші және екінші

жолда 47аялдама,екінші және ушінші жолдарда 60 аялдама бар.Үшінші және төртінші жолдарда 64 аялдама бар.Егер төртінші жолдарда 30 аялдама болса,бірінші жолда неше аялдама бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарикова Елена.
4жол-30аялдама
3жол-64-30=34
2жол 60-34=26
1жол 47-26=21