У їдальні було 800 кг картоплі. першого дня витратили одну четверту всієї картоплі, другого дня -

на 120 кг більше, ніж першого, а третього дня - решта картоплі. скільки кілограмів картоплі витратили третього дня? (задача на чотири дії)

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.
1)800 : 4=200(кг)- картоплі витратили І дня;
2) 200+120=320(кг)- картоплі витратили ІІ дня;
3) 200+320=520 (кг)- картоплі витратили І і ІІ дня разом;
4) 800 - 520 =280(кг)- картоплі витратили ІІІ дня.