При якому значенні х вектори а(х; 2) і в(- 4; 8) колінеарні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Алина.

Вектори колірнеарні, якщо їх координати пропорційні. a(x; -2); b( 4; -8)

x/4 = -2/-8

x/4 = 1/4

x = 1