СРОЧНО ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! 1. Кінці відрізка АВ мають координати А(2; 3; - 2) і В(- 4; 5;

3). Знайти координат точки С, що є серединою відрізка АВ. 2. Знайти на осі у точки, що віддалені відточки А(-3; 2; 4) на відстань 13. 3. Дано точки А(1; 2; – 1), M(– 2; 1; 1), F(1; – 2; 3), D(3; – 4; 2). Знайдіть координати векторів AD і FM і їх скалярний добуток. 4. При якому значенні k вектори ⃑⃑⃑(3; −3; ) ⃑⃑(; 5; 2) перпендикулярні? 5. При яких значеннях m і n вектори ⃗(−8; 3; −5) і ⃑⃗(4; ; + 1) колінеарні? 6. Знайдіть модуль вектора n = 4a −3b , якщо ⃑(3; 5; −2), ⃑⃑(4; −1; 0). 7. Знайти кут між векторами ⃑⃑⃑⃑⃑⃗ і ⃑⃑⃑⃑⃑⃗, якщо А(1; 0; 2) В(1; √3; 3) С(- 1; 0; 3) D(- 1; -1; 3).

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

Согласно условия координаты А : x = - 3 3, y = 2wz = 4

Тогда расстояние от точки А до оси у равно lr(x^ ^ 2+z^ ^ 2)=sqr(9+16)=5 .

То есть AK=5(rAe Kr проекция точки А на b y)

Предположим, что точка Т находится на оси у и расстояние от нее до А рано 13. Тогда TK = sqr(AT^ ^ 2-AK^ ^ 2)=sqr(169-25)=12

Тогда искомая точка Т может иметь координату y = 2 - 12 = - 10 , либо 2 + 12 = 14