у двох пакунках всього 30 зошитів, якщо в першого пакунку пепекласти у другий 2 защитити, то у

першому пакунку було б у 2 рази більше зошитів. Скільки зошитів було у другому пакунку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:

8 тетрадей во втором

Пошаговое объяснение:

х тетради в 1 пачке

30-х во второй

х-2 стало в первой

30-х+2=32-х стало во второй

х-2=2(32-х)

х-2=64-2х

3х=66

х=22 т. в первой

30-22=8т во второй