ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ 1. В першому бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Коли з

першого бідону перелили в другий 10л, то в другому бідоні стало молока в 2 рази більше, ніж в першому. Скільки літрів молока стало в кожному бідоні? 2. Кожного дня Олег Іванович зранку слухає новини. Сьогодні добрих новин він почув у 3 рази більше ніж поганих. Ввечері знову слухав новини і почув ще 5 добрих новини і 2 сумні. Олег Іванович мав гарний настрій, так як гарних новин за день виявилось на 11 більше, ніж поганих. Скільки добрих новин почув за день Олег Іванович?​

Ответы на вопрос

Отвечает Безуглов Павел.

Ответ:

Було: 1 бідон -х л, тоді в 2бідоні 3х л;

Коли перелили з 2-го 20л стало:

1 бідон - х + 20

2 бідон - 3х - 20

За умовою:

х +20 = 140%(3х - 20)

х + 20 = 1,4(3х -20)

Х + 20 = 4,2х -28

х - 4,2х = -28 - 20

-3,2х = -48

х = -48 / -3,2

х = 15 другий бідон

3х = 45 перший бідон

Пошаговое объяснение: