В першому бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Розв’язання задачі Коли з першого

бідону перелили в другий 10л, то в другому бідоні стало молока в 2 рази більше, ніж в першому. Скільки літрів молока стало в кожному бідоні? 3х -10 х +10

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Виталий.

Відповідь:8;16

Покрокове пояснення:

Було: у 2-му бідоні х

У 1-му 3х

Стало: у 1-му (3х-10);

У 2-му - (х+10)

2(3х-10)=х+10

6х-20=х+10

6х-х=10+20

5х=30

х=30:5

х=6

3х-10=3*6-10=8

х+10=6+10=16