Складить числовий вираз та обчисли их значення до суми -6 и -19 додати число 15 до числа -3,6

додати суму чисел -7,2 и 4.5 До суми чисел -1,4 и -1,8 додати суму чисел -5,2 и 8,1

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Саша.

-6+(-19)+15=-25+15=-10;

-3,6+(-7,2)+4,5=-6,3;

-1,4+(-1,8)+(-5,2)+8,1=-3,2+2,9=-0,3.