Допоможіть, будь ласка Складіть числовий вираз і обчисліть його значення: 1) до числа 16,53

додати суму чисел -19,8 і 2,19; 2) до суми чисел -24 1 -5, додати число 3) до суми чисел -15,27 і 12,1 додати суму чисел 19,97 i -16,8.

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 16,53+(-19,8+2,19)=16,53-27,61=-1,08

2)(-24+(-5))+3 2/5=-29+3 2/5=-25 3/5

3)(-15,27+12,1)+(19,97+(-16,8))=-3,17+3,17

=0